منطقه امینونو در ترکیه

چهارشنبه 5 آذر 1399
16:35
هورا

در این بخش قصد داریم به معرفی منطقه امینونو در ترکیه و بازار امینونو استانبول بپردازیم. محله امینونو یکی از محله های بسیار قدیمی در شهر استانبول به شمار می رود که بسیاری از گردشگران تور استانبول بعد از بازدید از میدان تقسیم و محله فاتح سری به این محله می زنند. محله امینونو یکی از چندین محله ای تاریخی استانبول است که معماری آن تلفیقی از مدرنیته امروزی به سبک استانبولی و حفظ علائم تاریخی و قدیمی این منطقه در کنار یکدیگر است که این تلفیق ترکیبی بسیار جذاب و قابل توجه را به وجود آورده است.

با هورامان گشت تا انتهای مقاله منطقه امینونو در استانبول – بازار امینونو استانبول همراه باشید تا با این محله تاریخی بهتر آشنا شوید.

توضیحات کاملی در مورد منطقه امینونو

کار هایی که می توان در منطقه امینونو انجام داد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

محله امینونو استانبول

چهارشنبه 5 آذر 1399
16:28
هورا

محله امینونو استانبول از محله های خیلی قدیمی این شهر به حساب می آید و افرادی که با استانبول سفر میکنند معمولا این منطقه را در کنار منطقه تکسیم و منزقه فاتخ در برنامه بازدید خود قرار میدهند. در حقیقت وقتی به این محله وارد میشوید مشاهده میکنید که معماری مدرن و تاریخی در محله ی امینونو استانبول ادقام شده است و ترکیب زیبایی را ساخته. جهت مشاهده ادامه مطلب با هورامان گشت همراه باشید.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

هتل های ارزان استانبول

1399/8/28
17:00
هورا

شهر استانبول ترکیه از نظر تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان می باشد و با توجه به شرایط اقتصادی و بالا بودن قیمت ارز هتل های ارزان استانبول مورد توجه خیلی از مسافران استانبول خواهد بود. در این مقاله قصد داریم تعدادی از هتل های ارزان استانبول را خدمتتان معرفی کنیم.[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

1399/8/28
17:00
هورا

دوستانی که مایل به بازگشایی و ثبت شرکت در ترکیه هستند لطفاٌ به دقت به اطلاعات ذیل توجه نمایند و در صورتیکه اطلاعات بیشتری لازم دارید با فرستادن ایمیل یا تماس مستقیم با نماینده ما تماس بگیرید. ثبت شرکت در ترکیه یکی از راه های مطمئن برای دریافت اقامت این کشور است که البته کار چندان ساده ای نیست و نیاز به اطلاعات کامل در این زمینه و هم چنین داشتن حداقل بودجه برای انجام این کار است. مراحل و قوانین مختلفی در مورد ثبت شرکت در ترکیه وجود دارد که آشنایی با این قوانین پیش از هر اقدامی اهمیت زیادی دارد.

1. مزایای ثبت شرکت در ترکیه چیست؟

2. جهت ثبت شرکت در ترکیه چه مدارکی مورد نیاز است؟


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

جاهای دیدنی ازمیر ترکیه

1399/8/25
17:00
هورا

جاهای دیدنی ازمیر ترکیه از ساحل ها، بناهای باستانی، شگفتی های طبیعی ترکیب شده و تعداد آنها بسیار متنوع می باشد. شهر ازمیر پس از استانبول و آنکارا از بزرگترین شهرهای کشور ترکیه به شمار می آید. جذاب بودن بسیار زیاد مکان های گردشگری و تفریحات باعث شده تا بیشتر توریست ها هنگام انتخاب ازمیر یا استانبول دچار تردید شوند. برای اینکه تمام مناطق دیدنی و بسیار زیبا ازمیر را بهتر بشناسید در این قسمت قصد داریم به هر یک از آنها اشاره کرده و همچنین به پاسخ پرسش های زیر بپردازیم. با هورامان گشت همراه باشید.

1. از نظر موقعیت جغرافیایی شهر ازمیر در کجا واقع شده است؟

2. شهر ازمیر از چه آب و هوایی برخوردار است؟

3. معروف ترین جاهای دیدنی ازمیر کدامند؟


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

قسمت آسیایی استانبول

1399/8/21
17:15
هورا
قبل از هرچیز باید دانست که دو بخش آسیایی و اروپایی استانبول هر کدام به نوعی کامل هستند و شما می توانید تا تمام طول یک روزتان را در این قسمت ها سر کنید.در این بخش قصد داریم به معرفی جاذبه های گردشگری در بخش آسیایی استانبول بپردازیم.

[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

سرمایه گذاری در ترکیه

1399/8/21
17:15
هورا
برای سرمایه گذاری در ترکیه راه های مختلفی وجود دارد. سرمایه گذار یک شخص یا سازمان می باشد که سرمایه خود را در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار می دهد و هدف او از این سپرده گذاری سرمایه دست یافتن به سود می باشد. ترکیه یکی از کشورهایی می باشد که مهاجرت و اخذ اقامت آن مورد توجه تعداد زیادی از ایرانیان قرار گرفته است. برای اینکه با چگونگی سرمایه گذاری در این کشور بیشتر آشنا شوید در ادامه این بخش سعی داریم مطالب جامع و مفیدی را در اختیار شما قرار داده و به پاسخ پرسش های زیر بپردازیم.

1. بهترین شیوه های سرمایه گذاری در ترکیه کدامند؟

2. آیا سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه دولتی امکان پذیر می باشد؟

[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

اماکن تاریخی ازمیر ترکیه

1399/8/18
16:00
هورا

ما در این صفحه سعی داریم تعدادی از اماکن تاریخی و دیدنی ازمیر ترکیه را برای شما باز گو کنیم که دانستن آن خالی از لطف نیست. ازمیر یکی از کلان شهر های ترکیه است و مقاوم سوم را در ترکیه از آن خود کرده است. ما در این بخش به موضوعات زیر می پردازیم:

1-معبد آرتمیس در افسوس

2-درباره موقعیت ازمیر

3-مکان های دیدنی ازمیر

4- شهر هیرا پولیس (پاموکاله)

5- کلیسای سنت پلی کارپ

6-درباره موزه کی

7-درباره کمرالتی

8-درباره برج ساعت


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

کاخ توپکاپی استانبول

چهارشنبه 14 آبان 1399
16:31
هورا

کاخ توپکاپی استانبول Topkapı Sarayıبه زبان ترکی عثمانی: طوپقپو سرایی، در استانبول بوده و از آن دسته از قصرهای معروف امپراتوری عثمانی می باشد که از ۱۴۶۵ تا ۱۸۵۳مرکز اداری این امپراطوری بود.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

تحولی در معماری ترکیه

چهارشنبه 14 آبان 1399
16:29
هورا

در سالهای اول جمهوری ترکیه که آتاتورک کبیر بنیانگذاری کرد، معماری کشور ترکیه کاملا تحت تاثیر معماری دوران قبلی یعنی سلجوقی و عثمانی بود. اما مسئولین دهه 1930 از معماران آلمان و اتریشی دعوت نمودند تا معماری مدرن را با معماری سنتی ترکیه ادغام کنند. از آن دوره ترکیه به دنبال یک معماری مدرن اما ملی گرا بود.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید ملک است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات